DP27

Médium Páry, Plyny
Typ Redukční
Výrobce Spirax Sarco
Typ připojení Přírubový
Průměr přírubového připojení:DN15, DN20, DN25, DN32, DN40, DN50
Teplota média 0 až 232 °C
Tlaková třída (PN) PN25
Pracovní tlak 0 až 25 Bar

Popis DP27, DP27E, DP27G, DP27GY, DP27R a DP27Y jsou redukční ventily s pilotním řízením s tělesem z tvárné litiny. Ventily nejsou vhodné pro kyslík.

DP27 Vhodný pro parní aplikace nebo stlačený vzduch.

DP27E Vhodný pro parní aplikace. Součástí ventilu je solenoidový ventil v sestavě impulsních trubiček umožňující dálkové uzavření ventilu vypínačem nebo časovačem.

DP27G Vhodný pro stlačený vzduch a vybrané průmyslové plyny. Hlavní a pilotní ventil mají měkkou nitrilovou vložku pro těsné uzavření. Pozn.: Nedodává se varianta se solenoidovým ventilem.

DP27GY Vhodný pro stlačený vzduch a vybrané průmyslové plyny. Hlavní a pilotní ventil mají měkkou nitrilovou vložku pro těsné uzavření. Ventil má nastavovací pružinu pro nízký rozsah tlaků za ventilem 0.2 - 3.0 bar. Pozn.: Nedodává se se solenoidovým ventilem.

DP27R Ventil může být dálkově ovládán změnou tlakového signálu působícího na pilotní membránu. Změnu tlakového signálu lze provádět např. regulátorem tlaku stlačeného přístrojového vzduchu Spirax-Monnier.

DP27Y Ventil s nastavovací pružinou pro nízký rozsah tlaků za ventilem 0.2 - 3.0 bar. Je vhodný pro sterilizátory a kritické aplikace.