Reference

Naši zákazníci vědí, proč se obracejí na nás.

 • S firmou ARMATURY VOJNA s.r.o spolupracujeme již více jak 15 let. S jejich prací jsme velmi spokojeni. Vždy se nám snaží vyjít vstříc při řešení našich provozních problémů.Za celou dobu spolupráce jsme neměli žádnou reklamaci. Vždy operativně řešíme jak možnosti oprav tak i časový termín. Vždy nám vyšli ochotně vstříc. Firmu doporučujeme všem ostatním společnostem a firmám které hledají rychlé a kvalitní služby v oblasti dodávek a oprav průmyslových armatur.

  S pozdravem

  Antonín Lerek
  Zástupce vedoucího provozního střediska
  Tepelné hospodářství města Ústí nad Labem s.r.o.

 • Dobrý den paní Hauserová.

  Chtěl bych touto cestou poděkovat firmě ARMATURY VOJNA s.r.o. za profesionální a vysoce flexibilní vyřizování všech našich objednávek.

  Vaše pomoc při opravách a nastavování pojistných ventilů (často i o víkendech a svátcích) je pro nás neocenitelná a dovoluje pružně reagovat na požadavky našich zákazníků.

  Technická podpora při objednávání pojistných ventilů, vždy kompletní dokumentace k pojistným ventilům a v neposlední řadě příznivá cena je zárukou, že se na Vaši společnost budeme obracet i v budoucnu při dalších projektech.

  Miroslav Jiřicka
  BSJ group s.r.o.

 • "S firmou ARMATURY VOJNA s.r.o. spolupracujeme již řadu let a vždy jsou naše objednávky vyřešeny velmi rychle, ale zároveň je dodržena vysoká kvalita.
  Též hodnotím ochotu vyhovět našim požadavkům a velmi dobrou komunikaci."

  Tereza Klánová
  Chart Ferox, a.s.

 • Dobrý den , chtěla bych jen pochválit naše obchodní kontakty s firmou ARMATURY VOJNA s.r.o. Již 15 let využíváme tuto firmu na dodávání ventilů pojistných HEROSE. Naše někdy velmi urgentní objednávky jsou vybaveny v 95% ještě téhož dne  a Českou poštou doručeny do druhého dne. Technické poradenství je ve většině případů poskytnuto cca do půl hodiny od dotazu.

  Firmu ARMATURY VOJNA s.r.o. můžu doporučit všem případným novým klientům, kteří budou určitě spokojeni jako naše firma:

  DRUKOV družstvo, Cejl 18, 656 56 Brno

  Drlíková Dana zásobování